Župan sprejel zlate odličnjake Osnovne šole Podlehnik
V sejni sobi Občine Podlehnik je župan sprejel letošnje zlate odličnjake Osnovne šole Podlehnik, ki so vseh devet let osnovnošolskega izobraževanja zaključili z odličnim uspehom.
Posebno priznanje za njihov trud, vztrajnost in dosežke so prejeli Lara Prelog, Tiana Podergajs in Nik Čuš. Župan jim je ob tej priložnosti iskreno čestital za izjemen uspeh ter poudaril, da so s svojim delom, odgovornim odnosom do šolskih obveznosti in zglednim ravnanjem lahko navdih svojim vrstnikom.
V prijetnem druženju so mladi predstavili tudi svoje načrte za nadaljnje šolanje in cilje, ki jih želijo uresničiti v prihodnosti. Župan jim je zaželel veliko uspeha na novi izobraževalni poti, poguma pri sprejemanju novih izzivov ter veliko osebnega zadovoljstva pri uresničevanju njihovih sanj.
V Občini Podlehnik smo ponosni na uspehe naših mladih občanov, saj s svojim znanjem, prizadevnostjo in vztrajnostjo soustvarjajo spodbudno okolje ter prispevajo k ugledu naše skupnosti.
Lari Prelog, Tiani Podergajs in Niku Čušu iskreno čestitamo za dosežen uspeh ter jim želimo veliko sreče in uspehov tudi v prihodnje.
